Pošlji razglednico - X

Vaše ime:
Vaš elektronski naslov:
Ime naslovnika:
Elektronski naslov naslovnika:
Vaše sporočilo:
  • Znamenitosti
  • Aktivnosti
  • Gostinstvo
  • Nastanitve
  • Trgovina
  • Foursquare

Ekipa CID

Center za idrijsko dediščino (CID), Ulica IX. korpusa 17, 5280 Idrija;
T: 05 37 34 070


Sanja Marija Pellis
direktorica
T:  05 37 34 088
e-pošta: sanja-marija.pellis@visit-idrija.si  


Aleksandra Kuštrin
poslovna sekretarka
T: 05 37 34 070
e-pošta: aleksandra.kustrin@visit-idrija.si  


Mirka Rupnik
strokovna svetovalka
T: 05 37 43 916
e-pošta: mirka.rupnik@visit-idrija.si 


Tina Bajt
turistična informatorka
T: 05 37 43 916
e-pošta: 
tina.bajt@visit-idrija.si  


Mojca Gorjup Kavčič
vodja Geoparka Idrija
T: 05 37 34 076
e-pošta: mojca.gorjup-kavcic@geopark-idrija.si 


Katarina Kenda
svetovalka za Geopark
T: 05 37 34 074
e-pošta: 
katarina.kenda@geopark-idrija.si 


Urška Bajec Rupnik
koordinator projekta Danube GeoTour
T: 05 37 34 077
e-pošta: urska.b-rupnik@geopark-idrija.si 


Tadeja Bezeljak
promocija, PR in uredništvo spletnih portalov
T: 05 37 34 075
e-pošta: tadeja.bezeljak@visit-idrija.si 


Branka M. Peternel
Festival idrijske čipke, Mednarodni center za idrijsko čipko
T: 05 93 44 078
e-pošta: branka.m-peternel@visit-idrija.si  


Nina Erjavec

svetovalka za projekte
T: 05 37 34 077
e-pošta: nina.erjavec@visit-idrija.si


Kontakt

TIC Idrija, Mestni trg 2

tel: +386 (0)5 37 43 916
e-mail: tic@visit-idrija.si

delovni čas

ČET
PET
SOB
6 / 21 °C
9 / 20 °C
12 / 20 °C

Facebook

PRIJAVA NA E-NOVIČKE

Če vas zanima kaj se v Idriji dogaja, se prijavite na naše novičke.


GeoparkObčina Idrija Geopark